• CZ
 • EN
 • Náš příběh

  Pod značkou DEBYT se od roku 2014 jako partnerská dvojice zabýváme dvěma oblastmi činnosti – obchodem a renovacemi kvalitního nábytku a bytových doplňků z 30. až 70. let 20. století, které zajišťuje Tereza, a architektonickými návrhy interiérů a všech druhů staveb, které jsou dílem Tomáše. Ten se věnuje architektuře od roku 2004, nejprve v rámci ateliéru Valert Petrášek architekti (vpa.cz) a od roku 2014 pro DEBYT architektura.

  Popudem k obchodování se zajímavým originálním nábytkem a doplňky byla rekonstrukce mlýna na zbirožském potoce, kde žijeme s dětmi a širší rodinou. Hledali jsme způsob uplatnění rozlehlých prostor staré usedlosti a zároveň činnost, která by doplňovala architekturu, dávala nám smysl a mohli jsme při ní využít našich místních zdrojů a šikovných řemeslníků. Dnes máme již stabilní tým a jsme schopni při renovacích nábytku včetně čalouněných kusů zajistit tu nejvyšší kvalitu. Zároveň umíme na zakázku vyhledat požadované kusy nábytku a nechat je zrenovovat na míru do interiéru či zajistit renovaci vašeho vlastního nábytku.

  Nabízíme pouze nábytek a předměty, které může zákazník ihned umístit do svého interiéru a začít se těšit z jejich autentického kouzla. Při částečných či úplných renovacích se snažíme zachovat původní vyznění předmětu či nábytku, experimentujeme jen tam, kde nelze původnost zachovat kvůli poškození. Potahové látky v široké škále barev, struktur a vzorů nakupujeme od různých výrobců, vybrané vzorky máme i v našem show-roomu ve mlýně.

  S každým klientem, ať už za námi přijde kvůli architektuře, či má zájem o nábytek, nadstandardně komunikujeme. Nabízíme prohlídku našeho mlýna jako referenční stavby, jejíž součástí je i show-room s nabízeným nábytkem. Jsme po domluvě k dispozici i o víkendech a večerech. Doručení nábytku přizpůsobujeme individuálním možnostem zákazníka. Proto se nás neváhejte na cokoliv zeptat, rádi poradíme a pomůžeme.

  Děkujeme za vaši přízeň a zájem o naši architekturu a nábytek.
  Tereza a Tomáš

  Menu