• CZ
 • EN
 • zobrazit více projektů

  Ing. arch. Tomáš Petrášek

  autorizovaný architekt ČKA 04 064 / 2006 diplom na ČVUT fakulta architektury u prof. Jana Bočana / 2006–2014 spoluutváří ateliér Valert Petrášek architekti / od 2014 tvoří s Terezou Květoňovou ateliér DEBYT

  V ateliéru DEBYT se zabýváme návrhy všech typů staveb, interiérů i vnějšího prostředí. Zajímá nás, o co v daném místě a daným lidem skutečně jde. Věnujeme velkou pozornost již samotnému zadání, postupujeme rozvážně a nesnažíme se návrhy uspěchat. Na vlastní práci se díváme střídavě s tvořivým zaujetím i kritickým odstupem. Architekturu řešíme v širokých prostorových i společenských souvislostech, chceme být u projektu od samého počátku navrhování až do jeho detailní realizace. 

  Ing. arch. Tomáš Petrášek

  Volná tvorba

  Malování a kreslení jsou mými nezbytnými životními potřebami už od útlého dětství. Umožňují mi zažívat svobodu a lehkost tvoření nesvázaného komplexností práce architekta, objevovat krásu a velikost i v těch nejbanálnějších věcech kolem nás, a získat tak větší profesní i životní nadhled.  Jsem také přesvědčen o tom, že s větším podílem ruční práce architekt tvoří a přemýšlí vnímavěji. 

  Zobrazit tvorbu

  Náš nábytek

  Spolu s architekturou se věnujeme také renovacím a prodeji originálního retro a starožitného nábytku v našeho e-shopu. Na zakázku také umíme doporučit, vyhledat a zrenovovat konkrétní kusy nábytku pro určitý interiér. Pro čalouněný nábytek nabízíme výběr potahových látek a precizní zpracování čalounickým mistrem.

  Zobrazit nábytek

  tereza@debyt.cz
  +420 731 546 707
  nábytek
  tomas@debyt.cz
  +420 775 315 515
  architektura
  Ostrovec - Lhotka 30,
  33808 Zbiroh
  showroom
  Menu