• CZ
  • EN
  • Zobrazit více tvorby

    Ing. arch. Tomáš Petrášek

    Ing. arch. Tomáš Petrášek
    autorizovaný architekt ČKA 04 064 / 2006 diplom na ČVUT fakulta architektury u prof. Jana Bočana / 2006–2014 spolupráce s Ing. arch. MgA. Michalem Valertem – ateliér Valert Petrášek architekti / od 2014 ateliér DEBYT

    V ateliéru DEBYT se zabýváme návrhy všech typů staveb i interiérů včetně zahradní architektury. Naše práce má osobitý charakter, nekopírujeme aktuální módní trendy, ale hledáme, o co v daném místě a daným lidem skutečně jde. Architekturu řešíme v souvislostech, chceme být u projektu od samého počátku navrhování až do jeho realizace včetně všech detailů.

    Ing. arch. Tomáš Petrášek

    Volná tvorba

    Práce architekta byla vždy spojena s rozvíjením kreslířské zručnosti. V digitální době to již není tak samozřejmé, pro mě má však ruční kreslení stále velký význam. Baví mě tímto způsobem pozorovat svět kolem sebe  a zároveň rozvíjet cit pro měřítko a atmosféru. V této sekci jsou hlavně obrázky, které kreslím čistě pro radost a relaxaci.

    Zobrazit tvorbu

    Náš nábytek

    Spolu s architekturou se věnujeme také renovacím a prodeji originálního retro a starožitného nábytku v našeho e-shopu. Na zakázku také umíme doporučit, vyhledat a zrenovovat konkrétní kusy nábytku pro určitý interiér. Pro čalouněný nábytek nabízíme výběr potahových látek a precizní zpracování čalounickým mistrem.

    Zobrazit nábytek

    tereza@debyt.cz
    +420 731 546 707
    nábytek
    tomas@debyt.cz
    +420 775 315 515
    architektura
    Ostrovec - Lhotka 30,
    33808 Zbiroh
    showroom
    Menu