• CZ
 • EN
 • Děláme nábytek

  zobrazit více produktů

  Náš příběh

  Ateliér DEBYT tvoří dvojice Tereza Květoňová a Tomáš Petrášek. Společně mu dáváme různorodou náplň, která se často vzájemně prolíná. Naší hlavní činností je architektura včetně přesahů do komunitního plánování, další vášní kvalitní nábytek z 20. století. Ten profesionálně renovujeme a nabízíme našim zákazníkům. Rádi hledáme i kusy přímo na míru do konkrétního interiéru či renovujeme nábytek na zakázku.

  Náš příběh

  Náš mlýn

  Místo, kde žijeme, do velké míry ovlivnilo to, čím se nyní zabýváme. Usedlost na zbirožském potoce nám dala možnost zrealizovat podle svých představ rekonstrukci jedné její části na bydlení a zároveň nám díky velkorysému zázemí dává prostor obchodovat s nábytkem. Rádi vás uvítáme v našem showroomu či vám ukážeme náš mlýn jako referenční stavbu.

  Více o mlýnu

  Naše architektura

  V ateliéru DEBYT se zabýváme návrhy všech typů staveb, interiérů, veřejného prostoru i krajinářské tvorbě. Zajímá nás, o co v daném místě a daným lidem skutečně jde. Věnujeme velkou pozornost již samotnému zadání úlohy, postupujeme rozvážně a nesnažíme se návrhy za každou cenu uspěchat. Na vlastní práci se střídavě díváme s vášnivým zaujetím i kritickým odstupem. Architekturu řešíme v širokých prostorových i společenských souvislostech, chceme být u projektu od samého počátku navrhování až do jeho detailní realizace.

  Více o architektuře

  tereza@debyt.cz
  +420 731 546 707
  nábytek
  tomas@debyt.cz
  +420 775 315 515
  architektura
  Ostrovec - Lhotka 30,
  33808 Zbiroh
  showroom
  Menu