• CZ
 • EN
 • Děláme nábytek

  Zobrazit více produktů

  Náš příběh

  DEBYT jsou Tereza a Tomáš. Tereza ve spolupráci s několika šikovnými řemeslníky připravuje nabídku špičkově zrenovovaného originálního retro i starožitného nábytku. Architektonická tvorba, která je doménou Tomáše, je pak pro výběr produktů a pojetí renovací ideálním zázemím, ale zároveň je zcela samostatnou a plnohodnotnou kapitolou činnosti značky DEBYT.

  Celý příběh

  Náš mlýn

  Místo, kde žijeme, do velké míry ovlivnilo to, čím se nyní zabýváme. Usedlost na zbirožském potoce nám dala možnost zrealizovat podle svých představ rekonstrukci jedné její části na bydlení a zároveň nám díky velkorysému zázemí dává prostor obchodovat s nábytkem. Rádi vás uvítáme v našem showroomu či vám ukážeme náš mlýn jako referenční stavbu.

  Více o mlýnu

  Děláme architekturu

  Zabýváme se návrhy všech typů staveb i interiérů už od roku 2006. Naše práce má osobitý charakter, nekopírujeme aktuální módní trendy, ale hledáme, o co v daném místě a daným lidem skutečně jde. Architekturu řešíme v souvislostech, chceme být u projektu od samého počátku až do realizace interiéru včetně všech detailů.

  Více o architektuře

  tereza@debyt.cz
  +420 731 546 707
  nábytek
  tomas@debyt.cz
  +420 775 315 515
  architektura
  Ostrovec - Lhotka 30,
  33808 Zbiroh
  showroom
  Menu