• CZ
 • EN
 • Jak nakupovat

  Originální kusy

  Nábytek a doplňky, které prodáváme, jsou vždy původním výrobkem, který nese stopy opotřebení a je tak svým způsobem jedinečným originálem. Prováděné renovace mají tuto autenticitu zachovat a zároveň uvést předmět do stavu, kdy ho lze ihned komfortně používat. Zboží je tedy vždy funkční, čisté a bezpečné. V popisu zboží na webu je uvedeno, jakou renovací prošlo a z jaké doby pochází. Zpravidla máme nábytek a doplňky v jednom kuse, ale pokud potřebujete např. do kavárny či jiných prostor více kusů stejného modelu nábytku, jsme schopni je vyhledat a nechat zrenovovat dle požadavků klienta.

  Originální kusy

  Pořízení zboží

  Z povahy nabízeného zboží není náš web klasickým e-shopem. Pokud si chcete zakoupit některý z námi nabízených produktů, stačí si otevřít detail produktu a reagovat tlačítkem „mám dotaz“ či „chci koupit“. V prvním případě jde o nezávazný dotaz ohledně výrobku, jestliže vás zajímají některé další detaily výrobku, způsobu renovace, počet kusů apod. Nebo rovnou přejdete na objednávku tlačítkem „chci koupit“, ve které se vás zeptáme na adresu doručení a vaše kontaktní údaje. Následně vám objednávku potvrdíme a sdělíme podrobnosti o ceně různých druhů doručení a podrobnostech platby.

  Pořízení zboží

  Platby a doručení

  Platby přijímáme předem na účet, při doručení zboží obdržíte fakturu. Zboží zasíláme dle druhu a velikosti prostřednictvím České pošty či přepravní služby Toptrans. Možný je i bezplatný odběr ve mlýně – adresa viz Kontakt. Po individuální domluvě doručujeme osobně do Prahy za předem dohodnutou cenu. Při zasílání zboží je nutné si balík při přebírání vždy zkontrolovat. Pokud je zjevně poškozeno balení, je nutné zboží vybalit a ihned jeho případné poškození reklamovat. V případě, že balení poškozeno není, ale zboží ano, je třeba škodu nafotit, a to včetně použitého balení, a následně reklamaci co nejrychleji uplatnit. Pochopitelně se snažíme riziko poškození minimalizovat, a tak větší kusy pečlivě balíme do několika vrstev kartonu a bublinkových fólií a zajišťujeme smršťovací fólií. Na prodávané předměty poskytujeme záruku v délce jednoho roku, reklamace řešíme vždy neodkladně. Podrobné obchodní podmínky naleznete zde.

  Platby a doručení
  Menu