O naší práci

Pod značkou DEBYT se jako partnerská dvojice zabýváme dvěma oblastmi činnosti – obchodem a renovacemi kvalitního nábytku a bytových doplňků z 30. - 70. let 20. století a architektonickými návrhy interiérů a všech druhů staveb.

Architektuře se Tomáš věnuje již od roku 2004, až do loňského roku v rámci ateliéru Valert Petrášek architekti (vpa.cz). Popudem k obchodování se zajímavým originálním nábytkem a doplňky, kterým se zabývá hlavně Tereza, byla rekonstrukce mlýna na zbirožském potoce, kde žijeme s dětmi a širší rodinou. Hledali jsme způsob uplatnění rozhlehlých prostor staré usedlosti a zároveň činnost, která by doplňovala architekturu, dávala nám smysl a mohli jsme při ní využít našich místních zdrojů a šikovných řemeslníků.

Nabízíme pouze nábytek a předměty, které může zákazník ihned umístit do svého interiéru a začít se těšit z jejich autentického kouzla. Při částečných či úplných renovacích se snažíme zachovat původní vyznění předmětu či nábytku, experimentujeme jen tam, kde nelze původnost zachovat kvůli poškození. Potahové látky na čalouněný nábytek vybíráme kvalitní a dbáme na pečlivé zpracování. Zakázkově také provádíme renovace vašeho vlastního nábytku.

S každým zákazníkem jsme ochotni individuálně komunikovat, poskytnout mu veškeré informace a přizpůsobit např. způsob doručení jeho možnostem. Proto se nás neváhejte na cokoliv zeptat, rádi pomůžeme a poradíme.

Děkujeme za vaši přízeň a zájem o naše zboží a služby,

Tereza Květoňová a Tomáš Petrášek